צילום ועריכת וידאו
שי שלומי

לשליחת הודעת וואצאפ לחץ כאן >​

קליפים וסרטונים​

קליפ מוזיקלי

קליפ מוזיקלי הוא סרטון שמבוסס על שיר. השיר יכול להיות שיר "ישן" ומוכר או שיר מקורי שנכתב במיוחד עבור מישהו שהוא יקר לכם. ניתן לצלם את הסרטון באולפן ההקלטות ולשלב בו צילומי חוץ ואפילו תמונות או קטעי וידאו ישנים.

 

סרטון או קליפ עלילתי

רוב האנשים אינם שחקנים מקצועיים והסיכוי שלהם לשחק תפקיד בקולנוע או בטלוויזיה, הוא קטן מאוד. מניסיוננו, נוכחנו לדעת שברבים מאיתנו חבוי כישרון המשחק, אך לא יצא לנו להתנסות בו.                       אנחנו יוצרים כאן הזדמנות מרתקת להתנסות וליהנות מעולם הקולנוע. מי מאיתנו לא חלם פעם להיות שחקן קולנוע. אנחנו מציעים לכם ליצור תסריט מקורי שיתאים לדמותכם. נפיק עבורכם סרטון שיהיה בוודאי מצחיק, מרגש ומשעשע.

 

קליפ ילדות

רבים נוהגים לקרוא לזה מצגת, אבל אנחנו לא אוהבים את השם מצגת, משום שזה מעליב לקרוא מצגת למה שאנחנו מפיקים. מי מאיתנו לא חווה את החוויה המתישה והמשעממת של ילד שהכין לבדו את מצגת ה"פאוור-פויינט" של ילדותו. בקליפ שנכין לא יהיו שקופיות עם הסברים. גם אם רוב הסרט יהיה מורכב מתמונות, הן יזוזו בהרמוניה עם קטעי הוידאו והמוזיקה ויהיו ליצירה אחת ממוקדת ומרגשת שאורכה יהיה בין 4  ל - 8 דקות ולא יותר.

 

קליפ ברכות

אחת הבעיות שקורות לא מעט באירועים כמו בר מצווה או חתונה היא סוגיית הברכות: בלא מעט אירועים, עולים בזה אחר זה שורה אין סופית של נואמים שמתישים את הקהל בנאומי ברכה ארוכים עד כדי איבוד סבלנות מוחלט של הקהל. מניסיוננו, אנו מציעים להגביל את מספר הנואמים ואת אורך הברכות. דרך נפלאה לעשות זאת, היא להפיק קליפ ברכות שיהיה קולאז' קצבי ומשעשע של ברכות קצרות לבעל השמחה.

גם באירועים עסקיים או כנסים של חברות וגופים ציבוריים, אנחנו ממליצים את אותו פתרון: קליפ ברכות קצר שחוסך זמן יקר באירוע ומאפשר להתמקד בעיקר ולא בנאומי תודה ארוכים ומתישים. 

 

סרט דרמה

כל רעיון לסרט דמיוני או מציאותי שיעלה לכם לראש, נשמח לעבד עבורכם, לכתוב לו תסריט ולהפיק ממנו סרט עלילתי לכל דבר. סרטים מז'אנרים שונים ומגוונים יתקבלו בברכה ויופקו לסרטים שירגשו את הצופים.

 

אחת האפשרויות הפופולריות, היא לצלם את האנשים על מסך ירוק ובעריכה להדביק רקעים מצילום אחר,  כך נוכל להצטלם בתנאים נוחים של אולפן ולהדביק רקעים של נופים ומקומות אחרים בארץ ובעולם, מבלי הצורך להגיע לשם.

 

דוגמה לסרט דרמה ששודר בערוץ-2 :"חתומים מטה"