צילום ועריכת וידאו
שי שלומי

לשליחת הודעת וואצאפ לחץ כאן >​

הפקת סרטוני תדמית

הפקת סרטון תדמית למטרות שיווק

הפקת סרטון תדמית הוא אחת מדרכי השיווק האפקטיביות ביותר שיש היום.

היכולת להעביר מסר שיווקי בצורה מעניינת ובזמן קצר, האופן שבו וידאו ממתג עסקים, העובדה שסרטוני וידאו מקבלים עדיפות בתוצאות החיפוש, הופכים את הכלי הזה לכלי חובה לכל עסק שרוצה לבסס נוכחות אפקטיבית באינטרנט.

יש לנו ניסיון רב בהפקת סרטוני תדמית למגוון צרכים עבור חברות והארגונים שונים. במהלך השנים הפקנו עשרות סרטי תדמית לעסקים, סרטים שיווקיים ועוד. אנחנו מפיקים את הסרט החל משלב הרעיון ועד המוצר המוגמר ובעצם נותנים פתרון כולל לכל צרכי ההפקה (לדוגמה: שימוש בטלפרומפטר). יש לנו יכולת להתאים את הסרט למגוון סוגי הפורמטים הקיימים כיום – טלוויזיה, אינטרנט וסלולר.

לדוגמה: סרט שיווק להופעת במה 

 

הפקת סרטון תדמית, למה זה חשוב כל כך לעסק שלכם.

אנחנו בשלומי הפקות מחזיקים באסכולה אשר דוגלת בהשקעת כסף על מנת להרוויח יותר כסף.

אם אתם רוצים להיות בעליו של עסק משגשג באופן רציף ללא תקופות ביניים, אנחנו ממליצים לכם על הפקת סרטון תדמית. בעלי עסקים המעוניינים שהעסק שלהם יצליח מעלים סרטון שיווקי לאתר שלהם לעיתים דחופות, וזאת על מנת להגדיל את החשיפה לעסק שלכם, דבר שהוא לא עניין של מה בכך.

מדובר כאן על פלח שוק שלם של לקוחות שאתם פשוט לא מגיעים אליו, אם אין לכם סרטון תדמית.

העולם שאנו חיים בו כיום הוא טכנולוגי ומאוד תחרותי. את סרטון התדמית ניתן להפיק די בקלות, זה לא מצריך השקעה מאוד גדולה והתוצאה בהחלט תשתלם לכם לטווח הארוך. כאשר אנחנו בשלומי הפקות מפיקים סרטון תדמית, אנחנו חושבים על כל המכלול שיוצר את האווירה המתאימה: רקע, ויז'ואלס, תאורה, מוזיקת רקע מתאימה (מוזיקה חוקית, עם זכויות יוצרים כמובן), מדובר כאן על חלק אינטגרלי וחשוב  להצלחה של הסרטון.

 

צריך ליצור לעסק שלכם תדמית טובה, ולכן סרטי תדמית לעסקים יהיו לפתרון המושלם.

 

הרי זה כבר דבר ידוע שבאמצעות סרט תדמית אפשר להציג את העסק שלכם באופן מגרה ואטרקטיבי, וזה בדיוק מה שסרטי תדמית לעסקים עושים. הפקת סרטון תדמית עוזרת לכם להעביר את המסר הנכון ללקוח הפוטנציאלי באופן ממוקד ובזמן קצר, כמו כן, גם את כל המידע הרלוונטי אודות העסק שלכם.

 

אל תישארו מאחור !   הזמן הצעת מחיר לסרטון תדמית

הסרטון שנפיק עבורכם יהיה מאוד שימושי, לא רק עבור האתר שלכם, אלא יהיה אפשר להשתמש בו גם בפלטפורמות אחרות, כגון: פייסבוק, יוטיוב, אינסטגרם, גוגל פלוס, דפי נחיתה ועוד.

אפשרות נוספת לקידום מהיר של פרויקט, הוא הכנת סרטון להדסטארט (headstart). לחץ כאן לדוגמה

 

אנחנו בשלומי הפקות נפיק עבורכם סרטון תדמית מושקע באיכות Full HD או 4K בזכות הציוד המקצועי שאנחנו מחזיקים בסטודיו שלנו. יש לנו את הניסיון והידע על מנת להפיק לכם סרטון איכותי ברמה הגבוהה ביותר לשביעות רצונכם.

 

 סרטים נוספים של שלומי מהפקות ניתן לראות כאן